Vpis v Zlato knjigo je za vsakega učenca posebna čast. Zaslužijo si jo učenci, ki so vsa leta osnovnega šolanja najuspešnejši v svoji generaciji.


GENERACIJA 2015/2016

URŠKA GRAD, ADAM ATANASOV, MIHA ZORKO, KRISTINA ZAJEC, SIMON GRAD, DOMEN NOVAK, SAMO COLASANTI TEKAVEC, JAN VIDERGAR, FILIP SAVIČ

VIKTOR MIHELIČ (športnik šole), KARIN MIKLIČ(Športnica šole)


GENERACIJA 2014/2015
Urša Bartol, Ana Horvat, Sabrina Likar, Anže Žle
Lana Jamnik (športnica šole), Anže Žle (športnik šole)


GENERACIJA 2013/2014
Urh Cotman
Živa Kralj (športnica šole), Maks Hribar (športnik šole)


GENERACIJA 2012/2013
Jože Kurent, Jan Šalamun, Nik Trampuš, Domen Vidic, Jernej Zajec
Sabina Pajmon (športnica šole), Aljaž Lazar (športnik šole)


 

GENERACIJA 2011/2012

Maša Antuničevič, Anže Trampuš, Matevž Schweiger, Miha Trajbarič, Tevž Murkovič, Neža Arhar

Sara Hudeček (športnica šole), Matej Drglin (športnik šole)


 

GENERACIJA 2010/2011

Marko Šola (športnik šole), Katja Ložar (športnica šole)


 

GENERACIJA 2009/2010

Katja Zupančič, Lara Mojškrc, Lucija Zajec, Žana Juvan, Jan Hudeček, Nina Banič, Ajda Osojnik, Ana Skubic, Peter Dovč, Anita Žnidaršič, Rok Novak, Rok Završnik
Luka Frantar (športnik šole), Katja Zupančič (športnica šole)


 

GENERACIJA 2008/2009

Tara Antuniĉević, Gašper Babnik, Urša Snoj, Jakob Stražar, Hana Štraus, Tina Zajec, Špela Benĉina, Vesna Bricelj, Urban Perme

Žiga Anželj (športnik šole), Anja Šeme (športnica šole)


 

GENERACIJA 2007/2008

Zala Gavrilov, Kristina Grbec, Ajda Kunstelj, Ana Osojnik, Maja Mihelič, Rok Perme, Jošt Porenta, Eva Pretnar, Dora Štraus, Petra Zupančič, Žiga Žigič, Anže Arhar, Anja Kondič, Ana Kos, Marija Kurent, Domen Maček, Klara Mihelič, Nataša Skubic, Jan Znoj, Ana Zorec, Klara Grad

Jan Znoj (športnik šole), Saša Podobnikar (športnica šole)


 

GENERACIJA 2006/2007

Anže Kus, Nika Dobnikar, Nejc Novak, Sandra Repše, Rok Kastelic, Tina Snoj, Nina Trobec, Tjaša Skočir, Marika Prošek, Anja Vode, Ana Gačnik, Marko Novak, Martin Pečnikar, Miha Drglin, Domen Oblak


 

GENERACIJA 2005/2006

Sandi Barišič, Tjaša Dulc, Danaja Jovandič, Rado Jakob Karo, Luka Gal Pilko, Lučka Sinčič, Anja Starič, Grega Trobec, Gašper Vojevec, Petra Zvržina, Nejc Jamnik, Žiga Keber, Žiga Matičič, Ajda Šeme, Jan Zajec, Nina Žibert


 

GENERACIJA 2004/2005

Tjaša Anželj, Monika Drglin, Martin Drnovšek, Jaša Krivec, Ana Leden, Maša Plevnik, Miha Poredoš, Gašper Slak, Lara Mercedes Železnik, Tjaša Božič, Aldin Čarkič, Maja Kolenc, Aleša Novak, Daša Rus, Katja Skubic, Nataša Sarič


 

GENERACIJA 2003/2004

Manca Bokal, Špela Cencelj, Simona Dimnik, Katja Jadrič, Urška Kovač, Nejc Lotrič, Anže Novak, Tinkara Pirc Marolt, Klemen Prašnikar, Luka Sajovic, Sabina Sušnik, Petra Znoj, Ajda Gavrilov, Lea Helmich, Maruša Matelič, Tina Mihelič, Katja Pernek, Tina Vehovec, Tina Pirnat, Mojca Anžič, Teja Kastelic, Anja Dimnik, Tjaša Ložar, Matej Mojškrc, Rebeka Žvagen