Zdravo!

V torek, 1. 9. 2020, se pričenja novo šolsko leto. Po navodilu ministrice za šolstvo bo začetek potekal po modelu B, ki je opisan v publikaciji https://www.zrss.si/digitalnaknjiznica/Covid_19/

Na veselje vseh nas prihajajo v šolo vsi učenci. Prilagam Protokol dela OŠ Zadobrova. (Datoteka)

Letos vpisujemo tri oddelke prvega razreda. Prvi razred bo imel sprejem za šolo ob igralih ob 10.00 uri.

Ostali učenci pridejo v šolo ob 8.30 uri. Prvi dve uri bodo z razrednikom predelali protokol dela na šoli v danih razmerah. Naprej nadaljujejo po urniku, ki je objavljen na spletni strani šole.

Za prvi dan bo zagotovljena malica in kosilo.

Podaljšano bivanje bo, jutranje varstvo pa začnemo v sredo.

Pomembna novost pri prihodu v šolo je, da je spremenjena smer dostopa do šole z avtomobilom. Od sedaj pripeljete po enosmerni cesti od Merkatorja, mimo vrtca in okoli šole. Ta cesta je odprta za dovoz prvošolcev in sicer do 8.30 ure. Omejitev na tem prostoru je 10 km na uro!

Se vidimo!

(Skupno 1.441 obiskov, današnjih obiskov 1)