Učitelji so pripravili seznam gradiv za šolsko leto 2021/2022, ki si ga ogledate in natisnete tukaj.

V primeru, da učenec učbenik založi, izgubi med šolskih letom, se obrne na knjižničarko za nadomestni učbenik.

Na učbenike se ne vpisuje več imena in priimka učenca, ki si ga izposodi.

Vsi učbeniki so vpisani v računalniški sistem Cobiss in zaščiteni v plastične ovitke, ki jih ne odstranjujte.

Prosimo, upoštevajte, da imate učbenike izposojene, zato v njih ne pišite in jih skrbno čuvajte. HVALA.

Če učenec učbenik poškoduje, popiše, izgubi ali ga želi obdržati, je dolžan učbenik nadomestiti z novim ali zanj plačati odškodnino po Pravilniku o upravljanju učbeniških skladov. Višina odškodnine je določena z nabavno ceno in starostjo učbenika.

Izposoja učbenikov iz učbeniškega sklada je brezplačna (nakupe in izposojevalnino financira Ministrstvo za šolstvo in šport).

Upravljalka učbeniškega sklada: Maja Jeras

(Skupno 2.120 obiskov, današnjih obiskov 1)