Pozdravljeni,

kot so vas verjetno otroci že obvestili, so danes izjemoma govorilne ure prestavljene na torek, 21.11.2017, od 17.00 do 18.00.

V soboto, 25.11. 2017, je EKO dan- nadomeščamo 1.9.2017.

Matemček-rezultati

Jan Tomov – srebrno tekmovanje

Martin Petrič – srebrno priznanje

Alja Hudeček- bronasto priznanje

Neva Hudeček- bronasto priznanje

Gorazd Gospodarič- bronasto priznanje

Nejc Varošanec -bronasto priznanje

Maj Erčulj- priznanje

Jaša Kokalj- priznanje

Martin Udovč- priznanje

Jan Vrbošek -priznanje

Pozdravljeni,

obveščam, da so vsi termini za današnje govorilne ure (16. 10.2017), zasedeni (prijavljeni ste dobili termine na mail).  Lahko se udeležite še dopoldanskih govorilnih ur vsak četrtek ob 11.00 (po dogovoru).

Prosim, držite se danih terminov in časa, ki vam je na voljo (10 minut).

Pozdravljeni,

nekateri učenci še vedno ne prihajajo k razrednim uram, prav tako izostanke niste opravičili (da se vedno  pozablja oz vedno zaspi ni opravičilo) . Do sedaj so bile te ure opravičene, od sedaj naprej pa bom morala v skladu s pravilnikom zabeležiti neopravičene ure (RU je obvezna kot preostale ure).

Pisno ocenjevanje znanja v mesecu oktobru:

SLO 17.10.2017 -Kako se predstavim, Vprašalnik, Prijavnica, Lastna in občna imena

MAT 24.10. 2017- Zbiranje, razvrščanje in prikaz podatkov, Denar, Množenje in deljenje

——————————————————————————————————————————————————————-

Pozdravljeni,

obveščam vas, da so se v razredu pojavile uši. Dobro preglejte lasišča in se podpišite v beležko, da vemo, da je bilo lasišče pregledano.

Lep pozdrav,

Pozdravljeni učenci ,

Novo šolsko leto se pričenja in komaj čakam, da se vidimo in spoznamo.

Prvi šolski dan pričnemo kot ponavadi ob 8.20 in imamo pouk po urniku.S seboj prinesite polno torbo dobre volje, zvezkov, knjig, potrebščin….Skupaj bomo pregledali, če imate vse potrebno za uspešno delo.

Dragi starši,

Vas pa vabim na 1. Roditeljski sestanek, ki bo v torek, 5.9.2017, ob 18.00 v naši učilnici (prizidek).

Dnevni red:

1. Delo v 4. razredu
  2. Jezikovni tabor Kope
  3. Razno

Jezikovni tabor Kope od 11.9. do 15.9. 2017.

Vsem  želim en  lep zadnji počitniški vikend.