Obvestila 4.b

7. 5. 2019

V soboto, 11. 5. 2019, je EKO DAN. Otroci pridejo v šolo ob 8.20. Jutranjega varstva, kosila in podaljšanega bivanja ni. Eko dan bomo zaključili s prodajno razstavo, ki bo od 11.30 do 12.15. Zbrana sredstva so namenjena za Šolski sklad.

Vljudno vabljeni!

EKO DAN – TRŽNICA ŠPORTNIH PRIPOMOČKOV

Torej, zbiramo športne pripomočke in obutev, ne oblačil! Vsa oprema in obutev mora biti čista, nepoškodovana in primerna za nadaljno uporabo. Športne pripomočke in obutev zbiramo od ponedeljka, 6. 5. 2019, do četrtka, 9. 5. 2019, v kabinetu učiteljev športa v večnamenski dvorani. Izmenjava se bo izvedla samo v primeru, da bomo zbrali dovolj veliko število posameznih kosov. Če bo opreme premalo, jo bomo v petek, 10.5.19, vrnili tistim, ki so jo prinesli. Na izmenjavi bodo tokrat lahko sodelovali le tisti, ki bodo tudi sami, kaj prinesli. Kar bo ostalo po izmenjavi, če bo ta izvedena, bomo podarili eni izmed dobrodelnih organizacij.

Prinesi in zamenjaj …

Vodja: Tina Pajančič

EKO DAN- IZMENJAVA KNJIG

Vabljeni!

Vodja: Maja Jeras

12. 12. 2018

Spoštovani!

Učenci  od 1. do 5. razreda so izdelali novoletne voščilnice. Cena kompleta 12 voščilnic je 7 evrov, cena ene pa 1 evro. Voščilnice prodajajo učenci pred 2.c razredom vsak dan od 15.00 do 16.30.

Denar gre v Šolski sklad.

Vabljeni!

14. 9. 2018

Spoštovani!

V torek, 18. 9. 2018, bomo imeli kulturni dan Diham ples, kjer bomo plesali ples, ki smo se ga naučili. Učenci naj bodo oblečeni in obuti športno in vremenu primerno. V primeru zelo slabega vremena, ostanemo v šoli. Malica in kosilo sta normalno po urniku.

Lep pozdrav

______________________________________________________________________________________________________________________________________

14. 9. 2018

Spoštovani!

V ponedeljek, 17. 9. 2018, bo prvi roditeljski sestanek. Dobimo se v naši učilnici ob 17.00.

Dnevni red:

1. Delo v 4. razredu.
  2. Predstavnik staršev za Svet staršev.
  3. Jezikovno-orientacijski tabor
  4. Razno.

Vljudno vabljeni!

29. 8. 2018

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 3. 9. 2018, bo ob 15.00 slavnostna otvoritev prizidka.
Ob tej priložnosti vas vljudno vabimo, da se nam pridružite in ogledate naše nove prostore ter se z nami na koncu tudi posladkate.
Ker pa šola, četudi nova in lepa, ni prava šola brez otrok, naj otroci obvezno pridejo z vami. Sodelovali bodo pri različnih aktivnostih, zato naj pridejo v garderobo ob 14.40.
Tiste učence, ki bodo počakali do prireditve v podaljšanem bivanju, bodo njihove učiteljice pripeljale na prireditev.
Upamo, da se vidimo v čim večjem številu in vas lepo pozdravljamo,
vaše učiteljice

(Skupno 1.528 obiskov, današnjih obiskov 1)