Zdravo

Pred nami so zaslužene počitnice!!!

Veliko staršev je v skrbeh, kako se bo pouk nadaljeval po počitnicah. Dnevno dobivam maile s predlogi za delo v prihodnje. Hvala vsem za trud.

Naj vam povem, da smo se pripravljali za vse modele poučevanja v korona razmerah in imamo pripravljen protokol tudi za model C, če bomo vsi ostali doma.

Delo bo v tem primeru potekalo na naslednji način:

• 6. – 9. razred bo imel pouk v živo preko ZOOM-a po veljavnem urniku. Vsa pojasnila bodo učenci dobili od razrednikov v ponedeljek (2.11.) zjutraj na razredni uri.
  • 1. – 5. razred bo imel pouk po naslednjem urniku: 8.20 – 10.00 in od 11.00 – 12.30 v živo preko ZOOM-a.
  • Od 14.00 – 15.30 bodo učitelji podaljšanega bivanja na ZOOM-u dosegljivi za pomoč pri učenju in reševanju nalog.
  • Učenci s posebnimi potrebami bodo povabljeni na ZOOM sestanke s strani njihovih učiteljev.

Vabila na ZOOM sestanke boste dobili po ustaljenih komunikacijskih kanalih s strani razrednikov.

Poleg pouka v živo bodo učenci imeli dostop do gradiva preko spletnih učilnic.

Učenci bodo lahko spremljali pouk preko računalnikov, tablic ali telefonov. Na šolo smo dobili 7 (sedem)  računalnikov, ki jih bomo še z drugimi desetimi iz računalniške učilnice posodili tistim, ki jih najbolj potrebujejo. Za izposojo pokličete Polono Debeljak v ponedeljek, 2.11. zjutraj.

Žal mi je, da je v tem tednu prišlo do nekaj nevšečnosti pri delu na spletnih učilnicah. Krivda ni bila na strani šole, kar ste verjetno slišali iz medijev.

Želim vsem, da se v ponedeljek, 2.11. srečamo pred vrati najboljše šole na svetu!