Učence 8.in 9.razredov in njihove starše  obveščam, da v decembru vabita na dneve odprih vrat SGGOŠ In SVŠGUGL. Učenci se za obisk dogovorijo s starši in svetovalno delavko Polono Debeljak.

Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana  v sredo, 12. 12. 2018 ob 9. uri.
Predstavili bodo 9 izobraževalnih programov, predhodna prijava ni potrebna:
  • gradbeni tehnik
  • geodetski tehnik
  • okoljevarstveni tehnik
  • kamnosek (štipendija za deficitarne poklice)
  • pečar – polagalec keramičnih oblog (štipendija za deficitarne poklice)
  • zidar (štipendija za deficitarne poklice)
  • tesar (štipendija za deficitarne poklice)
  • upravljalec težke gradbene mehanizacije
  • pomočnik pri tehnologiji gradnje

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija ponuja dva termina,

za smer PREDŠOLSKA VZGOJA na Kardeljevi ploščadi 16 v sredo, 12.12. 2018  ali četrtek, 13. 12.2018 , ob 8.uri,

za smer GIMNAZIJA na Kardeljevi ploščadi 28a v sredo, 12.12.2018 ali četrtek, 13.12.2018, ob 8.uri.

Za smeri Umetniške gimnazije (plesna smer in smer gledališče in film)  bodo dnevi odprtih vrat v januarju 2019.

Učenci se morajo za izbrani termin prijaviti preko spletne prijavnice na spletni strani www.svsgugl.si, okrožnice/novice, najkasneje do petka, 7.12.2018. Prijavljeni učenci bodo po e pošti dobili navodila dan pred terminom.