NAMENITEV DELA DOHODNINE ŠOLSKEMU SKLADU OSNOVNE ŠOLE ZADOBROVA

Obveščamo vas, da lahko pridobimo sredstva za Šolski sklad tudi iz dohodnine.

Šolskemu skladu lahko namenite do 0,3% svoje dohodnine. Namenitev dela dohodnine je brezplačna, saj gre tako plačana dohodnina, namesto v državni proračun, Šolskemu skladu naše šole.

Postopek lahko opravite (do 31. 12. 2023) na 2 različna načina:

1. Izpolnite priloženi obrazec s svojimi podatki, ga natisnite ter odnesite ali pošljite na pristojni davčni urad.
  2. Elektronsko − preko portala e-Davki (kot davčno številko šolskega sklada navedete 32930798 – Šolski sklad Osnovne šole Zadobrova in vpišete odstotek 0,3)

Za vaše prispevke in doprinos k delovanju našega sklada se vam zahvaljujemo.

Upravni odbor Šolskega sklada OŠ Zadobrova

zahteva_za_namenitev_dohodnine

__________________________________________________________________________________________________________________________

Člani upravnega odbora Šolskega sklada smo na 1. seji v šolskem letu 2020/21 dne 15.10.2020 sklenili, da zaradi zmanjšanja stroškov poštnine položnice za Šolski sklad razredniki razdelijo učencem.

Za subvencijo Šolskega sklada je potrebno oddati pisno vlogo, ki jo dobite na strani Šolskega sklada pod Vloga za subvencijo. Vloge obravnavamo oktobra, februarja in maja.

Hvala